Ski Centrum > Info > O nás
 My na Facebooku   Odporučiť známemu

O nás

Lyžiarske stredisko PIESKY sa nachádza v okrese Nové Mesto n/V vo vzdialenosti cca 8 km od neho. Začiatky lyžovania sa datujú od roku 1981, po vybudovaní prvého vleku. Postupne sa dobudovávali ďalšie. V stredisku sa nachádzajú tri vleky s prepravnou kapacitou 1800 os/hod. a s prepravnou rýchlosťou 2,1 až 3,2 m/s. Vlek na ľavej strane má dĺžku 450m a kapacitu 300 os/hod., druhý vlek (na pravo) s kapacitou 1200 os/hod. meria 520m. Tretí vlek typu EPV 300 s kapacitou 300 os/hod., bol presunutý na vrch strediska a meria 500m. Areál je tiež vybavený nočným osvetlením. Tento lyžiarsky areál spravuje spoločnosť Ski Centrum Kálnica s.r.o.

Stredisko "PIESKY" patrí medzi najznámejšie v Európe (i vo svete) hlavne pre svoje technické parametre a kvalitný trávnatý porast s využitím pre lyžovanie na tráve. Dôkazom toho je aj dôvera medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS, ktorá zverila skúsenému organizačnému štábu zorganizovať Majstrovstvá sveta juniorov(1992), Majstrovstvá Európy (1994) a napokon Majstrovstvá sveta seniorov (1995). Všetky podujatia boli hodnotené predsedníctvom FIS a zahraničnými delegáciami na vysokej úrovni po organizačnej stránke. Dobudovaním športového areálu sa vytvoria podmienky na rekreačné využitie širokej verejnosti v zimných, ale aj letných mesiacoch. Svahy, ktorých sklon je v priemere 21.4% a povrch málo členitý, vyhovujú hlavne lyžiarom začiatočníkom a rodinám s deťmi. To, že sa na nich nenachádzajú žiadné prekážky a sú zakončené dostatočným priestorom na dojazd, len zvyšuje ich bezpečnosť.

Hlavnou úlohou spoločnosti je zabezpečiť príjemné a kvalitne prežité chvíle v lyžiarskom stredisku, do ktorého sa vždy radi vrátite. Ako jeden z nástrojov na zistenie spokojnosti zákazníkov sme zaviedli priamo na stránke anketové lístky, kde sa môžu naší zákazníci vyjadriť o kvalite poskytovaných služieb. A zamestnanci Ski Centra môžu flexibilne zareagovať na podnety a nápady. Počas letnej sezóny prešlo stredisko rôznymi zmenami, ktoré by mali ešte viac zlepšiť pocit s dobre prežitej lyžovačky. V budúcnosti chceme samozrejme pokračovať v trende zlepšovania naších služieb a v neposlednom rade aj skrašľovania prostredia.Pretože najlepšou odmenou je zákazník, ktorý odchádza zo strediska s pocitom perfektne prežitého dňa a s túžbou čo v najkratšej dobe sa vrátiť.

Aktualizované: 14.11.2009 Pridané: 19.08.2009
Navštívené: 5626 x
copyright info